Jaunumi

Testējam jauno Burrel aplikāciju Burrel N24, Burrel E24 un Burrel S22WA kamerām

No 2024.gada jūnija ir pieejama jaunākā medību kameru Burrel telefona aplikācija, kurā var apskatīt saņemtos kameru video( Burrel E24 un Burrel S22WA kamerām) un foto- visiem modeļiem ieskaitot Burrel N24 meža kameru. Kameru modeļu salīdzinājumu var apskatīt šeit:Salīdzinam jaunās 4G BURREL MEŽA/APSARDZES KAMERAS! 7.06.24. Aplikācijā iespējams mainīt arī kameras iestatījumus- Nomainīt kameras nosaukumu, pievienot SIM kartes numuru, kas ir ievietota kamerā, lai saņemtu momentofoto/video, izvēlēties kameras valodu, laika joslu, bilžu nosūtīšanas limitu diennaktī, sūtīšnas režīmu- var atslēgt bilžu/video sūtīšanu. Iespējams arī samainīt meža kameru režīmus foto/video/foto+video. Ja ir foto+video režīms,tad sūta tikai foto, bet SD saglabājas video. Iespējams mainīt fotografēšanas bilžu skaitu vienā mirklī, fotografēšanas izšķirtspēju, video izšķirtspēju, video garumu, video skaņas ieslēgšanu/izslēgšanu, timelapse iestatījumus, kameras kustība devēja jūtību(var arī to izslēgt, ja nepieciešams). Aplikācijā iespējams arī pievienot epastu, ja ir foto režīms un bildes paralēli sūtīt uz epastu! Pievienot draugu epastus, lai tie arī saņem foto. Aplikācijā var pieprasīt, lai saņemtu video vai foto tieši konkrētajā mirklī, lai apskatītos kas notiek apkārt kamerai.

Aplikācijas pluss ir tāds, ka var pa tiešo no aplikācijas sazināties ar kameras ražotāju un uzdot tiem jautājumus.

Aplikācijā iespējams pievienot vairākas kameras, kā arī dalīties ar savu kameru un pievienot citus lietotājus, lai tiem ir iespēja sekot Burrel meža kameras jaunumiem.

Bildes/video no aplikācijas var izdzēst, pārsūtīt kādam uz watsapp/email/messenger.

Mēs ieteiktu Burrel N24 Global kameru, ja nepieciešam tikai bilžu saņemšana. Burrel E24 Global un Burrel S22WA kameras, ja ir vēlme saņemt gan foto, gan video, jo arī video nosūtīšana kamerās ir ļoti ātra!

Izvēlies savu medību un apsardzes kameras modeli! Vairāk infomācijas : https://www.fotogun.lv/product-category/medibu-apsardzes-kameras/

Vai izvēlies kameras komplektu ar akumulatoru, akumulatora vadu un SD karti!