Informējam, ka jūsu preču pasūtījuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī preces piegādi līdz noradītajai adresei/ kontaktpersonai. Personas datu pārzinis: SIA “Kemek Engineering”.  

Garantijas līgums un noteikumi ir saistoši visiem klientiem, kas veic pasūtījumu vai iegādājas preces interneta veikalā www.fotogun.lv. Veicot pasūtījumu internetā un atzīmējot izvēlni “Es piekrītu interneta veikala lietošanas noteikumiem”, Klients apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt garantijas līgumam un noteikumiem.

 GARANTIJAS NOTEIKUMI

– Visām www.fotogun.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija.
– Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs, tas var būt līdz trīs gadiem.
– Informācija par ražotāja garantijas termiņu konkrētajai precei ir meklējama preces aprakstā vai ir iespējams pajautāt www.fotogun.lv pārdošanas vadītājam.
– Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai mājsaimniecībā.
– Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināts tikai Ražotāja noteiktais garantijas termiņš.
– Garantijas laikā bojātā prece tiek remontēta vai mainīta pret jaunu vai līdzvērtīgu preci.
– Garantijas remonts vai preces maiņa nepagarina garantijas termiņu.

 GARANTIJAS SAISTĪBAS TIEK ANULĒTAS ŠĀDOS GADĪJUMOS:

– Ja Klients nevar uzrādīt maksājumu apliecinošu dokumentu.
– Ja ir pārkāpti preces lietošanas instrukcijas noteikumi.
– Ja uz preces saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas vai mehāniski bojājumi.
– Ja veiktas izmaiņas preces konstrukcijā vai shēmā, kas atšķiras no ražotāja noteiktajām.
– Ja prece tikusi uzstādīta programmatūra, kas atšķiras no ražotāja noteiktās.
– Ja preces sērijas numurs ir mainīts, izdzēsts vai to nav iespējams noteikt.
– Ja precei ir bojājumi, kurus izraisījusi svešķermeņu, vielu, šķidrumu, kukaiņu u.c. lietu nokļūšana izstrādājuma iekšienē.
– Ja precei ir bojājumi, kurus izraisījusi stihija, ugunsgrēks, sadzīves faktori, ārēji faktori (strauja sprieguma maiņa elektriskajā tīklā, negaiss u.c.) vai nelaimes gadījumi.
– Ja precei ir bojājumi, ko izraisījusi barošanas, telekomunikāciju vai citu kabeļu tīklu neatbilstība standartiem vai līdzīgi ārēji faktori.
– Ja precei ir bojājumi, kurus izraisījusi nestandarta un/vai nekvalitatīvu izlietojamo materiālu, rezerves daļu, komplektējošo daļu, programmatūras, piederumu, aksesuāru vai informācijas nesēju lietošana.


GARANTIJA NEATTIECAS UZ:

– Programmnodrošinājumu, izejmateriāliem, piederumiem, aksesuāriem un uz detaļām un izstrādājumiem, kas nolietojas dabīgā veidā preces lietošanas laikā (piemēram, baterijas, akumulatori, korpusi u.tml.).

 ATTEIKUMA TIESĪBAS:

– Klientam ir tiesības atkāpties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko esi pasūtījis. Preces atpakaļnosūtīšanas izdevumus jāsedz Klientam. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, prece vairs nevar tikt atgriezta.
– Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu un uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu, pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta.
– Atteikumu tiesību gadījumā prece ir jānogādā Rīgā, Augstrozes ielā 1, darba dienās no plkst. 9:00 – 18:00.
– Atteikuma tiesības nav spēkā precei, kura piegādāta ar kurjerdienestu un kurai konstatēts skrāpējums vai cits mehānisks bojājums, ja tas nav norādīts uzriez pie preču saņemšanas. Jums ir tiesības preci, kurai bojāts iepakojums vai liekas aizdomīga nepieņemt jau preces piegādes brīdī.
– Pārdevējs nenes atbildību par Klientam radušos zaudējumu, kas radies preces nepareizas lietošanas rezultātā.

 Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 67455600 vai rakstīt uz info@fotogun.lv