Grozā: 0 produktus - 0,00 €

Jauns interneta veikals www.iedarbini.lv!

Tagad arī Latvijā būs pieejami pašreiz Amerikas Savienotajās Valstīs popularitātes zenītā esošie starteri / universālie lādētāji, kas ir kā mazas, bet jaudīgas elektrostacijas vienmēr Jums līdzi, lai kur Jūs atrastos.

Lādētāji ir mazi izmēros, bet gana jaudīgi, lai, nepieslēdzoties pie stacionārā elektriskā tīkla, iedarbinātu praktiski jebkuru pilnībā noslāpušu transporta līdzekli - vieglās un kravas automašīnas, laivas, motociklus, kvadraciklus.

Tāpat šīs pašas ierīces uzlādēs praktiski jebkuru mobilo telefonu, planšeti, portatīvo datoru un citas ierīces, kas īpaši aktuāli, atrodoties vietās, kur nav iespējams pieslēgties strāvas padevei.

Startera / universālā lādētāja darbību nodrošina lādējama ilgdarbības baterija ar jaudas diapazonu no 8 līdz 14 AH un strāvu no 200 A līdz pat 500A., Jāatzīmē lādētāja kompaktais izmērs, kam vieta atradīsies gan somā, gan automašīnas cimdu nodalījumā.

Interneta veikals www.iedarbini.lv piedāvā 7 dažādus modeļus, galvenā atšķirība ir starteru / lādētāju jaudā un to, vai tie lādē portatīvos datorus vai nē.

Lādētāju cena ir sākot 68 €. Iespējams iegādāties gan internetā, gan veikalā uz vietas Augstrozes ielā 1, Rīgā.