Grozā: 0 produktus - 0,00 €

Fotogun.lv piedalīsies izstādē “Atpūta un sports 2016”

Arī šogad mēs piedalīsimies izstādē “Medības un makšķerēšana 2016”, kas norisināsies  no 1. līdz 3. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Kā ierasts piedāvāsim iepazīties ar jau klientu uzticību guvušām kamerām – Scout Guard kamerām. Papildus tam iepazīstināsim arī ar Moultrie, Cuddeback and Browning, Burrel kamerām, kas būs piemērotas gan medībām, gan īpašumu novērošanai un apsardzei.

Aicinām izstādes apmeklētājus iepazīties arī ar ASV ražotu “Armasight” nakts optiku – tēmekļiem, nakts uzlikām uz dienas optikas, monokļiem, binokļiem.

Līdztekus jau savu vērtību pierādījušiem produktiem izstādes apmeklētājus iepazīstināsim arī ar jaunumiem – Torrey PINES LOGIC mikro termokamerām, kuras ir daudzfunkcionālas savā izmantošanā un NITECORE lukturiem, kas īpaši izceļami ar savu kvalitāti.

Tāpat aplūkojams un uz vietas iegādāties iespējams būs jaunums Latvijā – starteris / universālais lādētājs, kas īpaši noderīgs ziemā, lai piestartētu izladējušos automašīnu, kā arī kaislīgiem ceļotājiem un visiem tiem, kuru darbs vai hobijs saistīts ar ilgstošu atrašanos ārpus mājokļa, jo uzlādēs praktiski jebkuru mobilo telefonu, planšeti, portatīvos datorus un citas lādējamas lietas. 

Uz tikšanos!